FAQ

Powierzchnie do gry (ślizgi) są wykonane ręcznie z drewna dębowego. Rynienki wokół ślizgu są wyłożone wykładziną dywanową w celu zamortyzowania upadku spadających krążków, aby zapewnić trwałość całej konstrukcji dorównującą jakości.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu stołów shuffleboard zaprojektowanych specjalnie do użytku komercyjnego. Są one wysoce wytrzymałe na wpływ czynników zewnętrznych oraz są
w stanie spełniać swoją rolę przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Tam gdzie to możliwe sugerujemy wybrać możliwie najdłuższy stół dla największej zabawy. Posiadamy jednak w ofercie stoły o różnej długości począwszy od 9 skończywszy na 18 stopach. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego stołu tak aby maksymalnie wykorzystać daną przestrzeń.

Warto zauważyć, iż przykładowo 18-stopowy stół wymaga około 8m2 w porównaniu do ponad 23m2 wymaganego przez duży stół bilardowy. Wynika to z faktu, że do gry potrzebujesz tylko dostępu do obu krańców stołu Shuffleboard i nie ma potrzeby korzystania przestrzeni przy każdej stronie stołu, jest tą niewątpliwa przewaga w kontekście porównań ze stołami bilardowymi.

Zależy to od naszego aktualnego poziomu zapasów. Zawsze staramy się dopasować do Twoich potrzeb i dostarczać w najbardziej optymalnym dla Ciebie terminie. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli podać aktualną dostępność.

Tak, jednak zalecamy skorzystać z naszych doświadczonych i wykwalifikowanych techników, którzy zmontują i wyważą Twój stół Shuffleboard.

Umieszczenie dwóch stołów to idealne ustawienie, aby zmaksymalizować zyski z gry w Shuffleboard, ponieważ posiadanie więcej niż jednego stołu umożliwia podwojenie przychodów z gry. Oczywiście gdy nie ma innej opcji jeden stół również często będzie świetną atrakcją.

Tak. Z naszych obserwacji wynika iż następuje wzrost przychodów z jedzenia i napojów po wymianie stołu jadalnego na Shuffleboard. Dzieje się tak dlatego, że wprowadzenie Shuffleboard Twoim lokalu zwiększy całościowe obroty, ​​stworzy nowy strumień przychodów dzięki sprzedaży czasu spędzonego przy grze, a gracze nadal będą mogli spożywać napoje lub posiłki. 

Zachęcamy naszych klientów do sprzedaży gry w przedziałach czasowych. Umożliwia to przyjmowanie wcześniejszych rezerwacji, tworzenie popytu i czerpanie zysków z dłuższego czasu przebywania klientów w lokalu. 

Jeżeli Twój lokal nie mieści się na parterze, nie musisz się niczym martwić - sprawimy, że Twoi klienci lub znajomi będą mogli się cieszyć się grą niezależnie od poziomu kondygnacji!

Opłaty za dostawę oraz montaż zależą od wielkości, ilości i lokalizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać konkretną wycenę.

Chcesz wiedzieć więcej?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!