Jak zwiększyć dochody dzięki Shuffleboard?

You are currently viewing Jak zwiększyć dochody dzięki Shuffleboard?
  • Post category:Informacje

Stoły shuffleboard są jednym z najlepszych generatorów
przychodów jeśli chodzi o spotkania towarzyskie.

Jak zmonetyzować grę?

Jak zwiększyć dochody dzięki Shuffleboard? Polecamy naszym klientom oferować możliwość korzystania ze stołów na zasadzie rezerwacji i płatności za grę. Zajmując mniej miejsca niż stół bilardowy. Możesz bowiem zmieścić dwa stoły do gry w Shuffleboard w miejscu przeznaczonym na jeden stół bilardowy.
Właściciele pubów/salonów gier, którzy dokonują zakupu stołu do gry  w Shuffleboard, mogą podwoić lub nawet czterokrotnie zwiększyć przychody z gry z maksymalnie ośmioma graczami na jednym stole na raz.

Zwiększ sprzedaż żywności i napojów

Nasi klienci mają szansę na wzrost sprzedaży żywności i napojów, ponieważ ludzie nie muszą odkładać napojów podczas zabawy. Korzystanie z Shuffleboard z kuflem piwa w ręku to żaden problem, to samo tyczy się różnych przekąsek. Zatem aktywna gra czy czekanie na swoją kolej, nie powoduje większej różnicy.

Zaoferuj coś nowego

Dzisiaj ludzie wychodząc na miasto, do miejsc gdzie mogą zrelaksować się po ciężkim dniu, oczekują wysokiej jakości rozrywki. Rimper Rinero oferuję rozrywkę, która nie stawia wysokich fizycznych wymagań uczestnikom gry, będąc dostępną dla każdego i pozwalającą wstać na dłużej z fotela, rozprostować kości i świetnie się bawić.

Przyciągnij młodych ludzi

Według badań jedna trzecia osób poniżej 25 roku życia nie pije alkoholu. Puby i bary muszą zachęcać tego typu osoby do pozostawania w towarzystwie, oferując nowe doświadczenia  i powody do spędzania czasu z przyjaciółmi, którzy nie skupiają się wyłącznie na piciu.

Najliczniejsza społeczność graczy Shuffleboard składa się z osób w wieku 18-35 lat,  ponieważ shuffleboard zapewnia dokładnie to, czego szukają: zabawne i wyjątkowe wrażenia z gier zręcznościowych w połączeniu ze spędzaniem czasu w większym gronie  znajomych i przyjaciół.

Rozrywka na każdy gust

Ludzie szukają zajęć, które zachęcają do bezpośrednich interakcji społecznych. Czasem jednak przeszkodą są różne zapatrywania na chęć spędzania wolnego czasu. Shuffleboard to rozrywka dla każdego, zarówno dla fanów rywalizacji jak i dla wielbicieli gier zręcznościowych.