Rozmiary Shuffleboard

You are currently viewing Rozmiary Shuffleboard
  • Post category:Informacje

Rozmiary Shuffleboard

Jakie są najbardziej odpowiednie rozmiary stołów Shuffleboard? Nie wszyscy wiedzą dokładnie, czego chcą, gdy kupują Shuffleboard, ale większość ludzi prawdopodobnie wie, gdzie chcieliby to postawić. Wiedząc, jaką wielkością pomieszczenia dysponujesz, możesz lepiej dobrać odpowiednie rozmiary stołu.

Wszystko zależy od tego do jakiego pomieszczenia chcesz wstawić stół, czy jego położenie miałoby być blisko jednej ze ścian, lub na środku pomieszczenia. W przypadku pomieszczeń komercyjnych  trzeba czasem podjąć decyzję na bazie rezygnacji z innych obiektów, typu krzesła lub stoliki. Finalnie jednak jest to rozwiązanie, która zwraca się wielokrotnie.  W sytuacji gdy pojawia się możliwość wstawienia więcej niż jednego Shuffleboardu,  przekłada się to z czasem na wyższą atrakcyjność i rentowność lokalu, pomimo początkowych cięć związanych z poprzednim wyposażeniem lokalu.

Osobną opcją jest również umieszczenie stołu na zewnątrz, na otwartej przestrzeni, gdzie pojawia się oczywiście najwięcej możliwości. Chętnie pomożemy tak by nasz stół idealnie wypełniał przestrzeń w Twoim lokalu lub domu.

 

Mniejsze rozmiary Shuffleboard

Nasze 9- i 12-stopowe stoły to świetne małe stoły, które łatwo zmieścić w mniejszych przestrzeniach. Świetnie sprawdzają się również w lokalach, gdzie chcemy w pełni wykorzystać przestrzeń, którą mamy do dyspozycji. Te stoły są też idealne do domu i mieszkań. Mieszczą się bowiem  niemal każdym pomieszczeniu.

Średnie rozmiary

Rozmiary Shuffleboard o długości 14 stóp i 16 stóp to świetne rozmiary średniej klasy, które zmieszczą się w domach, barach i ośrodkach rekreacyjnych z nieco większą ilością wolnego miejsca. Te stoły zapewniają dobrą równowagę między naszym najmniejszym a największym. Dłuższy rozmiar oznacza, że możecie sobie pozwolić sobie na używanie szybszych wosków niż na inne krótsze stoły.

Shuffleboard to nie tylko świetne stoły do zabawy, ich okazałość i wysokiej jakości materiały sprawiają, że są także pięknymi meblami.

 

Turniejowe rozmiary

Dla najbardziej wymagających lub osób uczestniczących w zawodach, najlepszym wyborem będą Shuffleboardy w rozmiarach 18, 20 lub 22 stóp. Stoły w tej długości, wymagają najwyższych umiejętności ale dają również maksimum frajdy.

 

Jakie więc polecamy rozmiary Shuffleboard? To zależy…. 🙂 zapraszamy do kontaktu, chętnie zapoznamy się z waszymi potrzebami i doradzimy!