Stół do gry w Shuffleboard

Profesjonalne drewniane stoły Shuffleboard. W 100% produkowane w Polsce, oparte na doskonałym drewnie dębowym.

Strona główna » Stoły

Tegaza

Tegaza łączy tradycyjną konstrukcję ze współczesnym stylem i daje wspaniały efekt luksusu i solidności.
W standardzie oferujemy wykończenie z naturalnego drewna, jest też możliwość aby ręcznie wykonaną ramę pomalować na dowolny kolor z wykończeniem od matu do satyny lub połysku.

Pole gry: grubość 3,8 cm x szerokość 41,9 cm
Opcje długości: 9 stóp, 12 stóp, 14 stóp, 16 stóp, 18 stóp
Szerokość całkowita: 82 cm,
Wysokość: 82 cm

Bivare

Nasz najbardziej wszechstronny Shuffleboard, Bivare to konstrukcja odpowiednia dla tych, którzy cenią sobie styl i elegancję. Wykonany ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Jest to stół o prestiżowym wyglądzie, który oferuje niezapomnianą rozgrywkę. Dostępna w 4 rozmiarach, świetnie nadaje się do domów, pubów, barów lub biur.

Pole gry: grubość 3,8 cm x szerokość 41,9 cm
Opcje długości: 9 stóp, 12 stóp, 14 stóp, 16 stóp, 18 stóp
Szerokość całkowita: 80,9 cm,
Wysokość: 83,8 cm

Antis

Ślizg stołu Antis podobnie jak w przypadku innych stołów jest wykonany z litego dębu oraz jest pokryty bardzo trwałym, krystalicznie czystym polimerem, który zapewnia płynną pracę krążków. Produkt jest połączeniem elegancji i szyku. Stół Antis jest budowany na zamówienie w różnych rozmiarach, zaczynając od 9 stóp kończywszy na 18 stopach. 

Pole gry: grubość 3,8 cm x szerokość 41,9 cm
Opcje długości: 9 stóp, 12 stóp, 14 stóp, 16 stóp, 18 stóp
Szerokość całkowita: 80 cm
Wysokość: 82,5 cm

Fernite

Prestiżowy stół o klasycznym kształcie. Produkowany
i montowany z zachowaniem najwyższej staranności. Pasujący zarówno do wystroju tradycyjnego jak
i bardziej nowoczesnego.

Pole gry: grubość 3,8 cm x szerokość 41,9 cm
Opcje długości: 9 stóp, 12 stóp, 14 stóp, 16 stóp, 18 stóp
Szerokość całkowita: 84 cm,
Wysokość: 80,5 cm

Stoły shuffleboard

Jeśli planujesz zainwestować w shuffleboard, podstawowym i najważniejszym wydatkiem będzie zakup stołów. Dobrej jakości asortyment przełoży się na zadowolenie graczy, a więc zyski lokalu. Słabej klasy produkt może przynieść odwrotne efekty, a więc wybór jest prosty i oczywisty. W Rimper Rinero produkujemy stoły do shuffleboard, na jakich sami chcielibyśmy grać. Ostateczny wygląd i konstrukcja każdego modelu rodziła się podczas setek prób. Dzięki nim dopracowaliśmy najmniejsze detale akcesoriów. Czasem mowa o szczegółach tak niewielkich, że niewprawieni gracze mogą nie zdawać sobie z nich sprawy, choć znacznie podnoszą jakość zabawy. Sporo miejsca poświęciliśmy nie tylko praktycznym aspektom stołów, ale także ich designowi. Zostały wykonane z eleganckiego litego drewna, następnie pokryto je trwałym, krystalicznie czystym polimerem, który ma zapewnić płynny ślizg krążków i jednocześnie uwydatnić atuty naturalnych materiałów.

Stoły w wielu wariantach długości

Stoły do shuffleboard mają charakterystyczną budowę. Przy kilku metrach długości posiadają zaledwie kilkadziesiąt centymetrów szerokości. Na środku stołów umieszcza się drewniany ślizg z wyraźnie namalowaną punktacją, po której przesuwa się metalowe krążki. Po bokach strefy punktowej znajdują się specjalne rynny. Elementem, który odróżnia od siebie poszczególne modele, jest przede wszystkim konstrukcja podstawy i styl wykonania. Bardziej klasyczne wersje świetnie sprawdzą się w eleganckich wnętrzach. Nowoczesne produkty idealnie odnajdą się za to w bardziej swobodnych przestrzeniach m.in. pubach i salonach gier. Stół potrafi podnieść prestiż pomieszczenia, co świetnie podkreśla jego ręczne wykonanie. Zapewniamy możliwość personalizacji produktów, np. rama modelu TEGAZA może zostać pomalowana na dowolny kolor. Poza w każdym decydujesz o długości stołów. Do wyboru jest wiele opcji: od 9 do nawet 18 stóp, do lokali o zróżnicowanym metrażu. Zapraszamy do zakupów.

Chcesz wiedzieć więcej?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!